Sizi Arayalım
iconCanlı Destek icon +90 212 347 30 01
Data1 Web Tasarım İstanbul
Web Tasarım
Yazılım
Hosting
Mobil Uygulamalar
Kurumsal Kimlik
Seo
Kurumsal IT Destek

Web tabanlı yazılım hizmetleri

Data1 Web Tasarım İstanbul

Portal yazılımları, web siteniz üzerinden bayii satış ve stok yazımları, tümüyle size özel e-ticaret web siteleri, şirket içi kullanabileceğiniz size özel yazılımları geliştiriyoruz.Yazılım departmanımız halihazırda piyasada satılan hazır paket programların yeterli olmadığı veya şirketinizin ihtiyaçlarını tam karşılamadığı durumlarda farklı alan ve konularda uzman web yazılım ekibimizle sizlere yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Departmanımız yürüttüğü projelerinde, günümüzün en son yazılım teknolojileri kullanılarak; programlama, otomasyon, sistem entegrasyonu faaliyetlerini içlerinde ulusal ve uluslararası firmaların da bulunduğu geniş bir yelpazede sürdürmekte, farklı platform ve teknolojilerde yazılım geliştirme deneyim ve bilgisine sahiptir.

Üretimin ilk aşamasından itibaren kullanıcıların fikir ve görüşlerini paylaşarak ürettiğimiz programlarımızın uzun ömürlü kullanım için şirket desteğimizi sürekli ve eksiksiz vermek ve yazılımı uzun yıllar yaşatmak ilk hedefimizdir. Hazırladığımız yazılımların tamamlanması sonrasında yaptığımız aylık ve yıllık anlaşmalar ile sürekli olarak mevcut yazılımı güncelleyip gerekli desteği de verebilmekteyiz.