Sizi Arayalım
iconCanlı Destek icon +90 212 347 30 01
Data1 Web Tasarım İstanbul

Nasıl Yaparız ?

Data1 Web Tasarım İstanbul
Projenin Analizi
Şirketiniz için başarılı bir internet stratejisi belirlemek. Bu adım hedefleriniz, ihtiyaç-larınız ve pazarın araştırılmasıyla başlar. Rakiplerin incelenmesi, müşterinin istek-leri, hedef pazar araştırması, hedef yaş grubu ve beklentileri, hizmet ve ürünlerin kapsamı, firmanın yeni müşteri kazanma kabiliyeti, kurumsal kimlik ve web tasarım ilişkisinin kurulması ve bütçe analizinden oluşmaktadır.
Data1 Web Tasarım İstanbul
İş Planı
Zamanlama ve bütçe birbirine uyup anlaşmaya varıldıktan sonra sizinle birlikte yakın markaj bir çalışma ortamı yaratırız. Bu yakın markaj sonrasında bir yol haritası ve zaman planı çizeriz. Sayfa yapısı ve genişleme kabiliyeti, ileriye dönük ihtiyaç duyulabilecek ekstra altyapı çalışmaları varsa bunların hepsini bu aşamada sizinle paylaşırız.
Data1 Web Tasarım İstanbul
Etkileyici Bir Tasarım
Tasarım ekibimiz kısa bir süre içinde düşündüklerini ilk önce ekrana, sonra da kağıda döküp proje yönetmeni ile geliştir-meye başlarlar. Kolay Navigasyon, sadelik ve kullanılabilirlik konusunda bilgi alışveriş-lerinde bulunulur herkes fikrini paylaşıp olabilecek en uygun tasarım yada kod satırlarının ortaya çıkmasına çalışılır. Çabaların sonucunda bir yada iki layout ortaya çıkar.
Data1 Web Tasarım İstanbul
Tasarımın Onaylanması
Hazırlanan bu tasarımları müşterimiz ile paylaşırız, müşterimiz ile bilgi alışverişleri sonrasında varsa revizeler ve ekler gene tasarım ekibimizce gerçekleştirilip tekrar sunum yapılır. Bunun akabinde nihai tasarıma ulaşırız. Bu sırada sizde sitenizde kullanılacak metinleri bizim için hazırlar-sınız. Bu metinlerin düzenlenmesi editörü-müz tarafından, gerekirse başka dillere çevrimi de iş ortaklarımız tarafından isteğinize göre yapılabilir.
Data1 Web Tasarım İstanbul
Alt Yapı Programlama
Hazırlanan bu tasarımlar yazılım bölümüne aktarılır, burada en güncel tarayıcılar, mobil cihazlar ve arama motoru optimizasyona dost şekilde programlan-maya başlanır. Bu aşamadaki en önemli konumuz sayfaların arama motorları tara-fından doğru endexlenebilme yeteneğinin oluşumu. Altyapısı iyi olmayan bir sitenin arama motorlarında bulunabilir hale gelmesi sonradan yapılan müdahalelerle başarılmasının çok zor olduğunun bilincindeyiz. Yazılımcılarımız arama keli-meleriniz üzerine yoğunlaşır ve arama kelimelerini benzersiz tekniklerle sayfalara enjekte ederler.
Data1 Web Tasarım İstanbul
Yönetim Paneli Programlama
Web sitenizi kendiniz yönetmek istiyor ve bizden bu doğrultuda hizmet almışsanız sadece size özel bir yönetim paneli hazırlamaktayız. Özellikle e-ticaret sitelerin de kullandığımız yönetim modülleri artık hemen hemen tüm sitelere ekleyebilmek-teyiz. Öyle ki videolarınızı bile encode /decode edebilir, resimlerinizi boyutlan-dırabilir, web sitesi üzerinden almış olduğunuz dosyaların bu paneller vasıtasıyla yönetimini kolayca yapabilmek-tesiniz. Bunların yanı sıra meta yönetimi, arama kelimelerin sayfa sayfa yönetimi, youtube ve google maps, hava durumu gibi üçüncü parti sitelerden alınan verilerin yönetimini de aynı bölümden gerçekleş-tirebilirsiniz.
Data1 Web Tasarım İstanbul
Projenin Tamamlanması
Siteniz için tüm bölümlerin tamamlanması ve sizin bizim alanımızda bu kontrolleri ve girişleri tamamladıktan sonra artık yayına hazırız ! Editörümüz ve proje yöneticileri sitenizin son kontrolleri sonrasında web sitenizi bizim sunucumuzdan alıp sizin alanınızda hayata geçirir.
Data1 Web Tasarım İstanbul
Biz Her Zaman Buradayız!
2006 yılından beri hizmet veren firmamız onlarca sitenin güncelleme ve bakım hizmetlerini yürütmektedir. Web tasarım olsun yazılım olsun sonrasında bizimle çalışmaya devam edebilir, anlaşmalar yaparak sitenizin her zaman ilk günkü gibi kusursuz şekilde kalmasını sağlayabiliriz. Eğer hosting ihtiyaçlarınızda kesintisiz ve en hızlısını arıyorsanız elit hosting hizmetini firmamızdan alabilir bunun yönetimini de bize emanet edebilirsiniz. Unutmayın ki bu adım en önemlisi !