Sizi Arayalım
 • ANASAYFA
 • HAKKIMIZDA
 • HİZMETLERİMİZ
 • REFERANSLAR
 • NASIL YAPARIZ?
 • NE DEDİLER?
 • TEKLİF İSTE
 • İLETİŞİM
 • Canlı Destek +90 212 347 30 01
   Data1 Web Tasarım Yazılım İstanbul
  Web Tasarım
  Yazılım
  Hosting
  Mobil Uygulamalar
  Kurumsal Kimlik
  Seo

  Web Tasarım

  Şıklığın en önemli kurallarından biri sadeliktir. İçinde bulunduğumuz dijital çağda, iyi hazırlanmış bir web sitesine sahip olmak, arama motorlarında iyi bir yer edinilmesiyle birlikte potansiyel müşterileri geliştirmek için en iyi pazarlama ve reklam kanalıdır. Başarıyla hazırlanmış, doğru strateji ve sadelik ile hazırlanmış bir web sitesi ait olduğu firmaya birçok iş noktası sağlayabilir. Çekici ve çarpıcı bir web sitesi olması bu işlerin iyi yapılmış olduğu anlamına gelmez.

  İyi bir web sitesi en başta okunabilir ve yazılanı ziyaretçiye aktarabiliyor olmalıdır. Ait olduğu firmanın kurumsal kimliğini eksiksiz yansıtması gerekir. Bunun yanı sıra tek bir kişinin hazırladığı bir web tasarım hiç bir zaman iyi tasarım değildir. Tasarım ve yazılım ekip işidir, tek bir kişi hem tasarım, hem yazılım, hem metin editörü, hem de sizin kompozisyonunuz geliştirmek için Sloganlar üretemez. Üretebilse de ortaya çıkan iş ve etki kuvvetli ihtimalle vasat ötesine geçemez.

  Mükemmel bir web sitesi senfoni gibidir, onun tüm orkestra ile birlikte çalışması ve uyum son derece önemlidir. Bizler ekip olarak web sitelerini oluşturmaktayız. Tasarımcılarımız sadece grafiksel bölümleri hazırlarken yazılımcı web sitesinin veri tabanı altyapısını hazırlar. Bu süreçte metin editörümüz müşterimizden gelen metinleri en iyi hale getirip kullanım için hazırlamakta, proje yöneticimiz ise Sloganlar oluşturup gerekli kontroller sağlandıktan sonra sitenizin mümkün olan en kısa zamanda hatasız tesliminin gerçekleşmesi için çalışmaktadır.

  Web tasarım ve uygulama

  - Sürekli güncel ve bakımlı tutabilmek için, web sitenize özel yönetim paneli ve etkileşim uygulamaları.

  - Arama motorlarında artan başarı grafikleri için altyapı çalışmaları.

  - Aylık güncelleme ve bakım anlaşmaları ile site ye yazılımların her zaman güncel kalması hizmetleri.

  - Yarattığımız web sitelerin, teknolojik altyapısının zaman zaman yeni teknolojiler ile yenilenme hizmetleri

  - Etkileyici bir iletişim için ziyaretçileriniz ile aranızda oluşacak iletişimin en kusursuz nasıl kullanılabileceğinin geliştirilmesi için e-marketing vb hizmetler

  - Firmanıza özel gerçekten bir ruha sahip sloganların ne şekilde oluşabileceği

  - Sosyal platformlar ( Facebook, Twitter vs ) için ilgi çekici ve ilişkileri güçlendirme stratejileri geliştirmek ile birlikte bunları en etkili kullanmak konularında hizmet vermekteyiz.

  Web sitenizi tasarlarken aşağıdaki etapları sizinle paylaşır fikirlerinizi alırız.

  a. Web sitenizi takip edecek muhtemel izleyici kitlesi belirlendikten sonra tasarım ekibimiz web sitenizin tamamlandığında nasıl görüneceği ile ilgili bir yada ilkinden çok farklı olmayan bir çalışma hazırlar. Bu çalışmayı web ortamında beğeni ve yorumlarınız için tarafınıza sunar. Bu çalışma dümdüz bir resim dosyasında değil sizin en azından bir sayfayı görebileceğiniz şekilde olucaktır. Bu zaman sürecinde metin editörümüz ve proje yönetmenimiz en etkileyici slogan ve metinler üzerinde yoğunlaşırlar.

  b. Demo görüntüleri üzerinden sizin beğeniniz, fikriniz bizimle aynı yöne doğru ise, bu çoğunlukla da böyledir sonrasında tasarımın kodlanması için yazılım ekibine devredilir.

  c. Yazılım bölümü işini tamamladıktan sonra, site ve varsa yönetim panelinin işlevsel likleri test edilmeye başlanır. Bu sure içinde gerekli hosting kontrolleri, güncelleme konularında yazılımın tutarlılığı test edilir.

  d. En sonunda siteniz internet dünyasına girmek için hazır.

  e. Web siteniz tamamlandıktan sonrada bizi her aradığınızda yanı başınızda bulabileceksiniz, bu aşamanın yukardaki saydıklarımızdan en önemlisi olduğunun bilincindeyiz !

  Daha detaylı bilgiler için lütfen ‘nasıl yaparız’ bölümünü inceleyiniz